9 listopada 2013

Pierwsze kroki.

Niby mamy jesień, a we mnie wiosna w pełni. Spędzasz ze mną dzień, już nawet nie pamiętam, jak niefortunne było wczoraj. Dostaję od Ciebie wiadomość wyjdź do mnie i czuję się trochę jak bohaterka tych filmów, na których wiele kobiet płacze. Przyjdź do mnie, piszę i w chwilę później stajesz w moich drzwiach. Buziak w policzek na dzień dobry. Rozmawiamy godzinami, a później rozmawiać przestajemy. Włączasz jakiś film, nagle on się kończy, a ja... pamiętam tylko Twoje usta. Twoje dłonie gdzieś na moim ciele, moje gdzieś na Twoim, nie wiem co się dzieje wokół. Leżę przy Tobie, patrzę Ci w oczy i czuję się tak bezgranicznie spełniona w tym, co mnie w tej chwili otacza. W Twoich ramionach. Buziak w usta na dobranoc. Masz rację, był słodki. Dziś będę dobrze spała. Dziś to ja pachnę Tobą.

14 komentarzy :

 1. Tak jak wczoraj ja pachniałam nim. Tak jak wczoraj leżałam przy nim i spałam. Tak jak spędziliśmy razem praktycznie cały dzień.. Tak jakbym czytała o moim wczorajszym dniu. Idealnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oby tylko więcej takich dni.. Można się od tego uzależnić, oj można...

   Usuń
  2. Z jednej strony chciałabym, z drugiej nie.. ale cudownie jest, gdy takie dni nadchodzą.

   Usuń
  3. W mojej sytuacji nie chcę się uzależniać, bo to boli.. w sumie już to po części zrobiłam.

   Usuń
  4. Ach, o uzależnienie Ci chodzi... Tak, to dość niezdrowe... Ale właśnie, jeśli kochasz - już to zrobiłaś. I jest w tym coś pięknego.

   Usuń
  5. Coś niesamowitego, uwielbiam to uczucie..

   Usuń
 2. Cudownie. Tak niewiele do szczęścia potrzeba, a czasem tak o to trudno...

  OdpowiedzUsuń
 3. Uśmiecham się najszczerzej jak potrafię!!

  W końcu... <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Pojawił się na mojej twarzy uśmiech, uśmiech przez łzy, wzruszyłaś mnie...

  OdpowiedzUsuń
 5. No no jak tu miło i romantycznie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. można uzależnić się od tych dłoni błądzących po ciele, od tego zapachu pozostawionego we włosach, od tych ust, na które nie można przestać patrzeć ...

  OdpowiedzUsuń
 7. Tęskniłam nie bez powodu. :)

  OdpowiedzUsuń